Hyperspektiv

Video ve fotoğraf düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99 TL
  • Boyut 93.8 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Phantom Force LP
Güçlü video ve fotoğraf efektlerinin yer aldığı Hyperspektiv uygulamasında müzikli videolar da oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf ve videolarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz Hyperspektiv uygulamasında fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlayacak efektler yer almaktadır. Birbirinden özel efektlerin yer aldığı bu uygulamada fotoğrafınızı çekerek düzenlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En yeni özellikleri de bünyesinde barındıran Hyperspektiv uygulamasında kreasyonlarınızı da etiketleyebilirsiniz. Dilediğiniz VJ görsellerini kullanabileceğiniz bu uygulamada güçlü efektler sizleri bekliyor!

Video kameranızdan videolarınızı uygulamanın içerisinde aktarabileceğiniz gibi uygulama içerisinde bulunan kamera sayesinde de çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Filtreler arasında geçiş de yapabileceğiniz Hyperspektiv uygulamasında yoğun manzara modunda kareler de yakalayabilirsiniz.

Efektleri ayarlamak ve görsellerinizi gerçek zamanlı kaydetmek için parmağınızı görünüm ekranından kaydırmanız yeterli olacaktır. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamada fotoğraflarınızı dilediğiniz boyutta ayarlayabilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoğraf veya videolarınızı kategorilere de ayırabileceğiniz uygulamada rastgele çılgınlıklar için Wilcard filtresine dokunmanız yeterli olacaktır.

Basit ve anlaşılabilir özellikleriyle kullanıcılarına hızlı bir kullanım sunan Hyperspektiv uygulamasında 3D Touch'dan da faydalanabilirsiniz. Sizde bu yaratıcı dünyayı keşfetmek ve görsellerinizde uygulamak istiyorsanız Hyperspektiv uygulamasını cihazınıza yükleyebilirsiniz!

 

 

Hyperspektiv indir